Предмет: Химия, автор: yuliakushko2008

Допоможіть будь ласка! Даю 50 балів. Номер 23.2 якщо можна то все розписати

Приложения:

Ответы

Автор ответа: VitaS1997
0
Зараз дороблю решту
Не получається відправити
Приложения:

VitaS1997: Г) ch4+2o2=co2+h2o
N(ch4)=1600/16=100 моль
100 моль/ 1 моль =х моль/ 2 моль
Х=200 моль о2
V(o2)=200*22,4=4480
4480-21%
X-100%
Х=21333
VitaS1997: Д) c3h8+5o2=3co2+4h2o
n(c3h8)= 0,03/22,4=0,0013
0,0013 моль/1 моль= х моль/ 5 моль
Х=0,0066 о2
V(o2) 0,0066*22,4=0,15
0,15-21%
Х-100%
Х=0,714
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Хлебушек333