Предмет: Физика,
автор: kostyukma367
•Знайдіть ЕРС і внутрішній опір джерела струму, зашунтованого опором 6 Ом, якщо без шунта ЕРС джерела становить 12 В, а його внутрішній опір — 3 Ом.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
ЕРС = 12 В
Внутрішній опір = 3 Ом
Опір шунту = 6 Ом
За законом Ома, струм в колі залежить від ЕРС та загального опору кола:
I = E / (R + r)
де:
I - струм в колі
E - ЕРС джерела
R - загальний опір кола
r - внутрішній опір джерела
Застосуємо цю формулу для знаходження струму в колі без шунта:
I = 12 В / (3 Ом + 0 Ом) = 4 А
Для знаходження ЕРС та внутрішнього опору джерела з шунтом, можемо скористатися формулою:
E = I * (R + r)
де:
E - ЕРС джерела з шунтом
I - струм в колі
R - загальний опір кола
r - внутрішній опір джерела
Підставимо відомі значення та отримаємо:
E = 4 А * (3 Ом + 6 Ом) = 36 В
Таким чином, ЕРС джерела з шунтом становить 36 В, а його внутрішній опір - 3 Ом.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: angmitrichko
Предмет: Другие предметы,
автор: anna88lobanova
Предмет: Математика,
автор: iblks591
Предмет: Физика,
автор: qwerty0994086206
Предмет: Русский язык,
автор: karinaborzunova23