Предмет: Химия,
автор: evabaronina08
Яку масу води потрібно витратити для приготування насиченого за температури 20 °С розчину аргентум(І) нітрату, якщо використати 210 г солі? Коефіцієнт розчинності становить 2,278 г/мл.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
kₜ²⁰° = 2,278 г/мл
m(AgNO₃) = 210 г
Найти: m(H₂O) -?
m(H₂O) = m(AgNO₃) /kₜ²⁰° = 210/2,278 = 92,18 г
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: kzdml15dor
Предмет: Английский язык,
автор: elizavetaww
Предмет: Английский язык,
автор: kristinarusnak0177
Предмет: Английский язык,
автор: mucytynim9