Предмет: Химия,
автор: evabaronina08
Визначте коефіцієнт розчинності натрій хлориду, якщо при 50 °С у 410,4 г насиченого розчину міститься 110,4 г солі.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Коефіцієнт розчинності (Kc) = маса розчиненої речовини (г) / об'єм розчину (мл)
У даному випадку, маса розчиненої речовини (г) = 110,4 г
Об'єм розчину (мл) = 410,4 г
Таким чином, коефіцієнт розчинності натрій хлориду буде:
Kc = 110,4 г / 410,4 г = 0,269
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kadigrobevgenia2012
Предмет: Математика,
автор: dv7pgv8564
Предмет: Литература,
автор: evgmixno1756
Предмет: Биология,
автор: svd290581
Предмет: Алгебра,
автор: atapashev