Предмет: Физика, автор: gordovoivadim

ДАЮ 100 БАЛЛОВ! СРОЧНЯК!
Конденсатору з площею пластин 0,05 м^2 і товщиною шару повітря між пластинами 1 мм надали деякий заряд. Чому дорівнює цей заряд, якщо між пластинами виникла різниця потенціалів 120 В?

Ответы

Автор ответа: marvexxq
1

Ответ:

За формулою ємності конденсатора C = ε₀ * S / d, де ε₀ - діелектрична проникливість вакууму, S - площа пластин, d - відстань між пластинами.

Підставляючи дані з умови, отримуємо:

C = (8,85 * 10^-12 Ф/м) * (0,05 м^2) / (1 * 10^-3 м) = 4,425 * 10^-12 Ф = 4,425 пФ.

Заряд на конденсаторі Q = C * U, де U - різниця потенціалів.

Підставляючи дані з умови, отримуємо:

Q = (4,425 * 10^-12 Ф) * (120 В) = 5,31 * 10^-10 Кл.

Отриманий заряд дорівнює 5,31 нКл.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: pa87be