Предмет: Физика, автор: diduhm23

Знайдіть кількість теплоти, що передали 2 кг води, при нагріванні від 10 °C до 50 °С.​

Ответы

Автор ответа: irena77728
1
Q = m * c * ΔT

де:
Q - кількість теплоти (в джоулях)
m - маса води (в кілограмах)
c - специфічна теплоємність води (приблизно 4 186 Дж/кг°C)
ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія)

У вашому випадку:
m = 2 кг
c = 4,186 Дж/кг°C
ΔT = 50 °C - 10 °C = 40 °C

Підставимо ці значення в формулу:

Q = 2 кг * 4,186 Дж/кг°C * 40 °C = 334,88кДж

Отже, кількість теплоти, що передали 2 кг води під час її нагрівання від 10 °C до 50 °C, становить приблизно 334,88кілоюлів (кДж)
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: torikovrostik
Предмет: Алгебра, автор: sata452f