Предмет: Физика,
автор: cernysovanasta66
Резистори R1=750 0м, R2=500 0м, R=150 0м, зєднані, як показано на схемі і під'єднані до U=15 Вольт. Знайти I2.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Для знаходження струму I2 у цій схемі можна використовувати закон Ома для паралельних резисторів:
1 / R_екв = 1 / R1 + 1 / R2 + 1 / R
Де R_екв - еквівалентний опір паралельних резисторів.
1 / R_екв = 1 / 750 Ом + 1 / 500 Ом + 1 / 150 Ом
1 / R_екв = (2 / 750) + (3 / 750) + (5 / 750) = 10 / 750
1 / R_екв = 1 / 75 Ом
Тепер, коли у вас є еквівалентний опір R_екв, ви можете знайти струм I за допомогою закону Ома:
U = I * R_екв
15 В = I * (1 / 75 Ом)
15 В * 75 Ом = I
I = 1125 / 75 A
I = 15 A
Отже, струм I2 у схемі дорівнює 15 Амперів.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: RikardoUA11
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: maramhusainova6
Предмет: Геометрия,
автор: nastya200732