Предмет: Физика,
автор: Аноним
Катер пливе проти течії річки зі швидкістю 2 м/с відносно води. Знайдіть переміщення катера відносно берега за 10 хв руху, якщо швидкість течії річки 0,5 м/с
З ДАНО РЕШИТЕ
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ: 900м
Объяснение:
Дано:
V1=2м/с
t=10мин=600с
V2=0,5м/с
------------------
S-?
S=(V1-V2)*t=(2-0,5)*600=900м
Автор ответа:
4
Ответ: 900м
Объяснение:
Дано:
V₁ = 2м/с
V₂=0,5м/с
t = 10хв. = 600с
Найти: S - ?
V = V₁ - V₂ = 2 - 0,5 = 1,5 м/с
S = V * t = 1,5 * 600 = 900м
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: foxerfoxy58
Предмет: Українська мова,
автор: Nastyushalovesmilash
Предмет: Литература,
автор: elvirabojko87
Предмет: Русский язык,
автор: vika212012