Предмет: Физика, автор: topbmw74

ДАЮ 99 БАЛІВ


1.Автомобіль, рухаючись рівноприскорено збільшив свою швидкість від 40 км
год
до

75 км
год
за 6 с. Знайти прискорення автомобіля та шлях, пройдений ним за час
збільшення швидкості.




2.Під час розгону із стану спокою автомобіль збільшив свою швидкість до 90 км
год
, пройшовши шлях 1000 м. Знайти прискорення автомобіля та час розгону.

Ответы

Автор ответа: idleptimp
1

Відповідь:

Пояснення:

1)Дано:

v1=40 км/год=11.1 м/с

v2=75км/год=20.8 м/с

t=6c

а-?

s-?

a=\frac{v2-v1}{t} =\frac{20.8-11.1}{6}=1.6 \frac{m}{c^{2} }  \\s=\frac{v1^{2}+v2^{2}  }{2a} =\frac{11.1^{2}+20.8^{2}  }{2*1.6} =173.7 m

2)Дано:

v0=0

v2=90 км/год=25м/с

s=1000m

а-?

t-?

[tex]s=\frac{v2^{2}+v0^{2} }{2a} \\ a=\frac{v2^{2}+v0^{2} }{2s}=\frac{25^{2} }{2000}=0.625 \frac{m}{c^{2} }\\ a=\frac{v2-v0 }{t}

t=(v2-vo)/a

t=25/0.625=40c


topbmw74: Дякую
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: mvxprod1