7. Споріднені ____________ (у тварин) і _____________ (у рослин) об’єднують у _____________ . Поняття клас введено у систематику французьким ботаніком Ж.Турнефором у кінці XVII столітт. Пізніше це поняття було використане К.Ліннеусом в його праці «Система природи» (1735) як вища систематична категорія. 8. Близькі класи у рослин об’єднують у ____________ , які відрізняються між собою найбільш фундаментальними особливостями організації та будови, тобто відповідають головним гілкам філогенетичного дерева царства Рослин. 9. Споріднені класи тварин об’єднують у _______________. Усі організми, що належать до одного _______________ , мають єдиний план будови. 10. Царство у біології – це найвища таксономічна категорія в системі організмів, офіційно визнана нині чинними Міжнародними кодексами ботанічної та зоологічної номенклатури. З часів Арістотеля всі живі організми поділяють на два ________________ - Рослини і Тварини. Проте у наш час ця точка зору застаріла. 11. Більшість сучасних учених визнає необхідним відокремлення таксона більш високого рангу, ніж Царство, а саме __________________ , їх два ________________ і _________________ . 12. Окрім того, інколи, для позначення споріднених груп таксонів нижчого рівня всередині рангу вищого рівня користуються додатковими таксономічними рангами, які зазвичай(але не обов’язково) утворюються за допомогою додавання префіксів до основних таксономічних рангів, наприклад: підтип,__________________________________________ . ІІ. Визначення таксономічного положення виду в системі органічного світу.
Срочно
Ответы
7. Споріднені родини (у тварин) і родини (у рослин) об’єднують у класи.
8. Близькі класи у рослин об’єднують у відділи.
9. Споріднені класи тварин об’єднують у типи. Усі організми, що належать до одного типу , мають єдиний план будови.
10. З часів Арістотеля всі живі організми поділяють на два царства - Рослини і Тварини.
11. Більшість сучасних учених визнає необхідним відокремлення таксона більш високого рангу, ніж Царство, а саме домену , їх два Археї і Бактерії.
12. Окрім того, інколи, для позначення споріднених груп таксонів нижчого рівня всередині рангу вищого рівня користуються додатковими таксономічними рангами, які зазвичай(але не обов’язково) утворюються за допомогою додавання префіксів до основних таксономічних рангів, наприклад: підтип, підклас, підвідділ, підцарство.