Предмет: Українська мова, автор: ylyadry

скласти міф про що небудь

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Колись давно в одному далекому краї жив-був юнак на ім'я Іван. Він був добрим і працьовитим хлопцем, але був дуже бідним. Одного разу він пішов у ліс по дрова і заблукав. Коли він уже зневірився знайти дорогу додому, він побачив перед собою прекрасну птаху з золотим оперенням і вогняним хвостом. Птах співала так ніжно і красиво, що Іван зачарувався.

Птах-жар-птиця розповіла Івану, що вона є царівною з чарівного царства. Вона була зачарована злим чарівником і перетворена на птаху. Іван пообіцяв їй допомогти і разом вони пішли до чарівника.

Чарівник був сильним, але Іван був сміливим і відважним. Він здолав чарівника і звільнив царівну. Царівна була вдячна Івану і запропонувала йому одружитися з нею. Іван погодився і вони жили довго і щасливо в чарівному царстві.

Мораль: Добре завжди перемагає зло.

Автор ответа: miracleanastasiya
0
Спростування. 30 грудня 1917 року на Всеукраїнському з'їзді рад у Харкові створили більшовицький уряд України. Його назвали Народним Секретаріатом на противагу - Генеральному Секретаріату УНР.

Наявність українського радянського уряду дала змогу більшовикам списувати агресію на внутрішній конфлікт між харківським Народним Секретаріатом і київським Генеральним Секретаріатом, тобто трактувати як "громадянську війну" в Україні.

Народний Секретаріат виконував переважно репрезентативні функції, більшовицьке керівництво намагалося створити видимість незалежності радянського уряду в Україні. Невдовзі Народний Секретаріат оголосив про повалення УЦР і в односторонньому порядку запровадив в Україні декрети РНК Росії.

У березні 1918 року на Другому Всеукраїнському з'їзді рад Україну проголошено незалежною від Росії радянською республікою, а Народний Секретаріат - реорганізовано: до його складу залучили більше українців, головою став Микола Скрипник.

Більшовицькі військові загони, які не підпорядковувалися Народному Секретаріатові, але виступали від його імені, мали легітимізувати агресію більшовицької Росії проти УНР.
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: shurik123456