Предмет: Физика,
автор: suhanovaanna71667
Яку кількість теплоти необхідно надати латунній пластині масою 250г, щоб нагріти її від 20 до 320 градусів?
На скільки градусів нагріється скло масою 500г, якщо йому передали 8,4 кДж теплоти? Питома теплоємність скла 840 Дж/кг градус Цельсія
Яку кількість теплоти втрачає пісок в посудині площею 250 см2 і висотою 10см при зміні температури на 20 градусів? Питома теплоємність піску 880 Дж/кг градус Цельсія
40 б
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
1)
Дано: m=250г=0.25кг
t1=20°C
t2=320°C
с=380 дж/кг*°С (питома теплоємність, табличне значення)
Q-?
Q=cmΔt=380*0.25*300=28500Дж=28,5кДж
2)
Дано:
m=0.5 kg
Q=8400Дж
c=840 Дж/кг*°С
Δt-?
Δt=Q/c*m=8400/840*0.5=20°C
3)
Дано:
S=250cm²=0.025m²
h=10cm=0.1m
p=1000 kg/m³
Δt=20°C
c=880 Дж/кг*°С
Q-?
Q=cmΔt
V=S*h=0.025*0.1=0.0025m³
m=pV=1000*0.0025=2.5 kg
Q=880*2.5*20=44 000 Дж=44кДж
suhanovaanna71667:
спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: vh032863
Предмет: История,
автор: yaroslav20120407
Предмет: Алгебра,
автор: lissenko344
Предмет: Алгебра,
автор: azh24112004Choer
Предмет: Литература,
автор: Аноним