Предмет: Физика,
автор: budnykolga8
На токарному станку обточують деталь радіусом 80 см при обертання 600 об/хв.. Визначити швидкість різання. Допоможіть з цією задачею пліз , буду дуже вдячна
Ответы
Автор ответа:
1
Швидкість різання на токарному станку можна знайти, використовуючи формулу:
Швидкість різання (Vr) = 2 * π * радіус * обертання
Де:
- π (пі) приблизно дорівнює 3,14159.
- Радіус (r) дорівнює 80 см, але для зручності переведемо його в метри: 80 см = 0,8 м.
- Обертання (n) дорівнює 600 обертів за хвилину, але для обчислення в СІ одиницях потрібно перевести його в секунди, поділивши на 60.
Розрахунок:
Швидкість різання (Vr) = 2 * π * 0,8 м * (600 об/хв / 60) = 2 * 3,14159 * 0,8 м * 10 об/с = 5,0265 м/с
Отже, швидкість різання на токарному станку становить приблизно 5,03 метра на секунду.
budnykolga8:
Величезне дякую ☺️
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rixsiboyevarobiyabon
Предмет: Русский язык,
автор: seregaamurov
Предмет: Биология,
автор: b1980m1980
Предмет: Алгебра,
автор: 5ardelka
Предмет: Английский язык,
автор: andrejs51