Предмет: Химия,
автор: npyho
Срочно химия даю 40Б
Обчисліть масу калій гідроксиду й води, геобхідні для приготування 10% розчину масою 300 г
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
w(KOH) = 10%= 0,1
m(р-ну) = 300г
Знайти:
m(KOH)
m(H2O)
Розв'язання:
m(KOH)= w(KOH) * m(р-ну) = 0,1*300 = 30г
m(H2O) = m(р-ну) - m(KOH) = 300 - 30 = 270г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: mbic3616
Предмет: Химия,
автор: vladdigtyar06
Предмет: Математика,
автор: kushanovaayzere
Предмет: История,
автор: baspakova79d
Предмет: Алгебра,
автор: matveykoro4