Предмет: Химия,
автор: vhomin10
Яка маса Na потрібна для добування 6 г NaOH
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
х г 6 г
2Na + 2H2O → 2NaOH + H2
n = 2 моль n = 2 моль
M = 23 г/моль M = 40 г/моль
m = 46 г m = 80 г
m(NaOH) = 6 * 46 : 80 = 3,45 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ddanochkaaa
Предмет: Математика,
автор: s97nq6jc7c
Предмет: Українська мова,
автор: AndreiAndre
Предмет: Химия,
автор: nuriiakenzhbai
Предмет: История,
автор: Knigolyub123