Предмет: Химия,
автор: Аноним
Яка маса води прореагує з натрієм масою 46 г? Напишіть будь ласочка з дано і розв'язанням.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Хг 46г
2Н2О + 2Na=2NaOH+H2
n=2моль n=2моль
М=18г/моль М=23г/моль
m=36г m=46г
m(H2O)=36*46/46=36г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: wqgyyav
Предмет: Русский язык,
автор: faa9261212177
Предмет: Математика,
автор: mariiazhdanova1234
Предмет: Литература,
автор: eidzu
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: rysgulsaginbay