Предмет: Українська мова, автор: illiasemerenko2003

Світ великий. Історія його — не менша. Ми вивчаємо історію різних держав. Проте, яку б країну не вивчали, які б захоплюючі історичні події не відкривалися б перед нами, повинні пам'ятати завжди про історію свого народу, землі, на якій живемо.
Пам'ять — одна з найважливіших властивостей людини. Так, як не можна забувати власного батька і матір, бо вони дали життя, дім, у якому народився і виріс, так не можна забувати свій народ та його історію. Ми — частинка народу. Без всіх нас немає ні народу, ні історії.
Так, як не можна забувати своїх рідних, близьких ні в хвилини радості, ні в години печалі, так не можна забувати нашої землі, бо це — першооснова. З неї ми вийшли, до неї і прийдемо. Люди не є людьми, якщо вони не мають ні мови, ні пам'яті, ні землі, ні роду. Пам'ятаймо про це!
Ми не знаємо, що принесе нам завтрашній день. Людина завжди жила і живее вірою та надією на краще. Але пам'ятаймо, що ніщо не приходить само собою, як і не змінюється без людини.
Щоб житии краще — потрібно краще працювати. Це стосується всіх: мене, батьків, друзів, сусідів. Людська праця потребує знань. Знання здобуваються в навчанні. Вчімось. Зробімо так, щоб день сьогоднішній став гордістю для майбутнього. (За В. Мисаном)
2. Визначення теми та головної думки тексту.
3. Добір заголовка.
4. Визначення типу та стилю мовлення.
5. складання плану.
Помогите будь ласка
Даю 40 балів

Ответы

Автор ответа: wwolk200
1

Ответ:
Тема та головна думка тексту:
Темою тексту є важливість пам'яті, історії, та праці для будь-якої людини та її народу. Головна думка полягає в тому, що пам'ять про свій народ, історію та землю є надзвичайно важливою і єволюційною частиною життя кожної людини.

Заголовок: "Пам'ять, історія та праця: фундаменти нашого життя".

Тип та стиль мовлення: Текст має науково-публіцистичний стиль мовлення, оскільки він висловлює глибокі філософські думки та роздуми про сутність людського існування.


План:

1.Вступ.

2.Важливість пам'яті та історії.

3.Спадковість і зв'язок з землею.

4.Праця та зусилля для покращення майбутнього.

5.Заключні думки та заклик до дії.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: kirillslykov25
У завданнях 1-4 оберіть одну правильну відповідь. 1. (0,5 6) Номер групи вказує на: А. Заряд ядра. Б. Кількість електронів на зовнішньому енергетичному рівні у елементів головних підгруп. В. Кількість енергетичних рівнів. Г. Загальне число електронів в атомі. 2. (0,56) Вкажіть елемент, що розташований у 3-му періоді, IV-й групі, Головній підгрупі: A.Ga; 5. Li B.Sc. Г.si. 3. (0,56) Вкажіть елемент, електронна конфігурація якого 1s²2s22p63s23p³ : A.Na; Б.АІ; B.P; Г.s. 4. (16) Що спільного в будові атомів елементів із порядковими номерами 14 i 15 : Заряд ядра; Б. Загальна кількість електронів; В. Кількість електронів на зовнішньому енергетичному рівні; Г. Кількість енергетичних рівнів. У завданнях 5-7 оберіть декілька правильних відповідей 5. (16) Якi iз даних нуклідів є ізотопами: 40 Na Б. 20- 40 E А. 19 6. (16) Вiдзначте, якi з тверджень правильні: В періодах із збільшенням порядкового номера елементів: 40 B. 19 Г. 18 А. Спадають неметалічні властивості; Б. Зменшується радіус атома; В. Збільшуються кислотні властивості оксидів ; Г. Зростають металічні властивості. 7.(16) Порядковий номер елемента в періодичній системі дорівнює 8, а відносна атомна маса його нукліда 18. Визначте, які з тверджень правильні: А. У ядрі атома цього нукліду міститься 8 нейтронів Б. У ядрі атома цього нукліду міститься 8 протонів В. У ядрі атома цього нукліду міститься 10 нуклонів Г. В електронній оболонці 8 електронів. Завдання 8 на правильну послідовність 8. Розмістіть назви елементів у порядку зростання їхніх неметалічних властивостей: Б Хлор в Сульфур Г Силіцій A) фocфop У завданні 9 запишіть розгорнуте розв'язання. 9. ( 26 ) Оксид хімічного елемента, що належить до I групи періодичної системи елементів, має відносну молекулярну масу 94. Визначте хімічний елемент. 10. (36) Дайте характеристику заданого елементу за планом.​
Предмет: Математика, автор: cingisaktanov
Предмет: Английский язык, автор: Аноним