Предмет: Физика,
автор: adrianamoroz1312
Яка сила струму у провіднику, якщо однорідне магнітне поле з магнітною індукцією 0,4 Тл діє з силою 0,2 Н на ділянку завдовжки 20 см. Кут між напрямком ліній магнітної індукції і провідником зі струмом 45*.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 3,57А
Объяснение:
Дано:
l=20cм=0,2м
В=0,4Тл
α=45°
F=0,2Н
----------------
I-?
F=I*B*l*sinα, где:
F-cила, действующая на проводник;
I-сила тока в проводнике;
l-длина проводника;
α-угол между направлением тока и вектором магнитной индукции.
Тогда:
l=F/(В*l*sinα)=0,2/(0,4*0,2*0,7)=3,57А
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sofijaspas
Предмет: История,
автор: bxmakar
Предмет: Геометрия,
автор: karlahorvat07
Предмет: Алгебра,
автор: Bibik23
Предмет: Математика,
автор: Аноним