Предмет: Химия,
автор: keko8737
Визначити масу хлоридної кислоти яка потрібна для реакції з купрум (ІІІ) оксидом масою 8 г
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
CuO+2HCI=CuCI2+H2O
M(CuO)=80г/моль
M(HCI)=36,5г/моль
n(CuO0=8/80=0,1моль
n(Cu):n(HCI)=1:2
n(HCI)=0,1*2=0,2моль
m(HCI)=36,5*0,2=7,3г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: kazecmatvey
Предмет: Математика,
автор: socniupelemen
Предмет: Математика,
автор: sashasnisarenko534
Предмет: Литература,
автор: Maurbek95