Уявіть ситуацію: на науково-практичній конференції зустрілися історик, археолог і мовознавець. Тема конференції: «Походження слов'янського письма». Кожен із них дотримувався свої точки зору, не погоджуючись з іншими. Використовуючи вивчений матеріал, складіть і розіграйте полілог-дискусію.
СТРОЧНОООООО!!!!!!
Ответы
Ответ:
Історик (І): Доброго дня, шановні колеги. Почнемо обговорення теми "Походження слов'янського письма". Я вважаю, що наша писемність має давню історію, і її корені сягають до доби Київської Русі. Згідно з історичними джерелами, слов'яни використовували глаголицю та кирилицю для письма.
Археолог (А): Але ви, Іване, не можливо ігнорувати археологічні знахідки. Недавно були розкриті давні славянські руни на території сучасної України, Польщі та Росії. Ці руни можуть свідчити про використання слов'янами рунічного письма, і ця техніка може бути передком кирилиці.
Мовознавець (М): Ви обидва маєте цікаві докази, але я хочу внести своє слово. Мовознавці вивчили розвиток мови, і я впевнений, що письмова мова слав'янських народів розвивалася паралельно з усними формами мови. Тому ми повинні враховувати, що слов'янське письмо могло бути сформоване із певними впливами, але воно також мало свої особливості.
І: Але чому ми не можемо припустити, що історія письма слов'ян має багато різних витоків? Наприклад, існують докази використання різних писемних систем на різних територіях слов'янського населення.
А: Іване, це можливо, і я не заперечую вашу точку зору. Просто археологічні дані вказують на інший шлях розвитку письма, який ми також повинні розглянути.
М: Правильно, ми не повинні зациклюватися на одній теорії. Спільною роботою істориків, археологів і мовознавців ми можемо наблизитися до повної карти еволюції слов'янського письма.
Дискусія продовжувалася годинами, і хоча кожен з учасників залишався при своїй точці зору, ця полілог-дискусія допомогла розкрити багатогранність теми та сприяла обміну думками та ідеями.
Объяснение:держи)