Предмет: Химия,
автор: klumenko49
20 г хлоридної кислоти про взаємодіяли з алюмінієм яка маса солі утворилась яка це буде кількість речовини який обєм H2 не відилиця
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Рівняння реакції між алюмінієм та хлоридною кислотою:
2AI + 6HCI 2AICI3+ 3H2
За рівнянням видно, що для утворення 2 молей АІСІЗ потрібно 6 молей НСІ. Отже, для 3 моль АІ необхідно 9 НСІ.
Молярна маса НС = 36,5 г/моль Молярна маса AІСІЗ = 133,34 г/моль
Маса АІСІЗ, що утвориться, може бути обчислена за допомогою мольної кількості АІ, відповідно до стехіометрії реакції:
3 моль А* (2 моль АІСІЗ / 2 моль АІ) (133,34 г/моль АІСІЗ) = 199 гОтже, маса солі, що утвориться,
становитиме 199 г.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ajdanatahanova64
Предмет: Українська література,
автор: ftttvlllg
Предмет: Английский язык,
автор: alijedvjioiif
Предмет: Математика,
автор: LizaMilova
Предмет: Математика,
автор: MihalchenkoAlex