Предмет: Физика, автор: melsagaydak

Спортсмени біжать колоною зі швидкістю 3 м/с. Назустріч колоні біжить тренер зі швидкістю 2 м/с. Порівнявшись із тренером, кожен спортсмен розвертається і біжить зі швидкістю 5 м/с. Якою буде кінцева довжина колони, якщо початкова довжина дорівнювала 150 м?

Ответы

Автор ответа: KirillKS555
2

Ответ:

Почнемо з розрахунку того, скільки часу потрібно тренеру, щоб зустріти всіх спортсменів. Він рухається зі швидкістю 2 м/с, а колона спортсменів рухається зі швидкістю 3 м/с. Тому відстань між ними зменшується на 3 м/с - 2 м/с = 1 м/с.

Початкова довжина колони дорівнює 150 м. Тренер рухається на зустріч зі швидкістю 1 м/с. Тренеру знадобиться 150 м / 1 м/с = 150 секунд або 2,5 хвилини, щоб зустріти всіх спортсменів.

Поки тренер зустрічає спортсменів, кожен з них рухається зі швидкістю 5 м/с, тобто вони рухаються разом. Таким чином, колона буде рухатися протягом 2,5 хвилин зі швидкістю 5 м/с.

Тепер можна розрахувати кінцеву довжину колони:

Кінцева довжина = Початкова довжина + (швидкість руху колони * час)

Кінцева довжина = 150 м + (5 м/с * 2,5 хвилин * 60 с/хв) = 150 м + 750 м = 900 м.

Отже, кінцева довжина колони буде 900 метрів.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: maryna3374
Предмет: Химия, автор: anushka211086
Предмет: Математика, автор: vikakr6252