Предмет: Українська мова, автор: dorik54321

есе гармонія людини та природи як велика духовна цінність з вставними словами та звертанням помогитееее​

Ответы

Автор ответа: nastapaskalenko105
1

Відповідь:

З великою повагою до Всесвітньої Гармонії та Великого Творця!

Спостерігаючи за довкіллям, як воно лине від життя, неминуче роблю висновок про глибоку духовну цінність гармонії між людиною та природою. Ця гармонія – це не просто важливий аспект нашого існування, це велика духовна цінність, яку ми повинні оберігати та зберігати.

Здавалося б, природа є лише навколишнім середовищем, але насправді вона є нашим співмешканцем, нашим провідником у світі духовності. Відчуваючи природу, ми знаходимо спокій, розуміння і внутрішню рівновагу. Спілкуючись з природою, ми навчаємося поваги до життя в усіх його проявах.

Гармонія з природою також вимагає від нас відповідальності та обережності. Ми повинні бути її опікунами, захищати її від негативного впливу і забезпечувати її збереження для майбутніх поколінь. Тільки завдяки цьому ми зможемо зберегти цю велику духовну цінність і передати її майбутнім поколінням.

Отже, гармонія між людиною та природою - це не просто поняття, а велика духовна цінність, яку ми повинні цінувати, берегти та розвивати. Ця гармонія дарує нам внутрішню рівновагу, розуміння і можливість насолоджуватися величчю створеного Творцем світу. Нехай вона завжди супроводжує наші дії та вчинки, наповнюючи наші серця благодаттю природи.

Пояснення:


dorik54321: а де звертання?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: bazananatatamama
75. Выпишите из приведённых ниже предложений выделенные словосочетания. Определите в них разряд прилагательных.
1) Наконец вскрик первого петуха донесся далеко из станицы, вслед за тем - другой протяжный петушиный крик, на который отозвались другие голоса. (Л.Толстой) 2) В окно Привалов видел, как Ляховский с петушиным задором наскакивал на массивную фигуру кучера Ильи. (М.Салтыков-Щедрин) 3) Лисий след она принимала за собачий. (А.Чехов) 4) Мимо него прошла к дверям Дарья, тая под опущенными веками лисий блеск. (М.Шолохов) 5) Наутро охотники начинают разбирать заячий след. (Л.Толстой) 6) Надели на меня заячий тулуп, а сверхулисью шубу. (А.Пушкин) 7) Антонина Ивановна слишком хорошо знала заячью натуру своего мужа. (Д.Мамин-Сибиряк) 8) Последний дом исчез. (Н.Некрасов) 9) Он был последний ученик в классе. 10) Они (наборщики) единодушно изображали на своих чумазых лицах, пропитанных свинцовою пылью, полную неподвижность и какое-то деревянное спокойствие. (М.Горький) 11) Он встал и свинцовыми шагами, точно в кошмаре, поплёлся через всю канцелярию. (А.Куприн) 12) Деревянная кровать и небольшой столик составляли всю меблировку. (В.Короленко)
Предмет: Английский язык, автор: angelinasavchuk2021
Предмет: Алгебра, автор: bot29
Предмет: Математика, автор: egorischscha