Предмет: Окружающий мир, автор: ilonamihajlincin

СОРОЧНОООО- Марічка та Оленка - однокласниці, які живуть у одному будинку. Для того щоб швидше дістатися до школи, Маріч- ка вирішила скористатися електросамокатом, а Оленка - електровелосипедом. Котра з дівчаток швидше приїхала до школи, якщо швидкість електросамокату становила 10 м/с, а електровелосипеду 20 км/год, за умови, що вони поча- ли рух одночасно. сорочнооооооо​

Ответы

Автор ответа: muravevsnezana
1

Ответ:

Привіт! Це цікава задачка про Марічку та Оленку. Давайте розглянемо, яка з них приїхала до школи швидше.

Щоб порівняти швидкість Марічки на електросамокаті та Оленки на електровелосипеді, ми повинні використовувати одну і ту ж одиницю вимірювання. В даному випадку, нам зручно перевести швидкість електровелосипеда з кілометрів на годину до метрів на секунду, щоб мати однакові одиниці вимірювання.

1 кілометр = 1000 метрів

1 година = 3600 секунд

Отже, швидкість електровелосипеда буде:

20 км/год = (20 * 1000 м) / (3600 с) ≈ 5.56 м/с

Тепер, коли ми маємо швидкості в однакових одиницях, ми можемо порівняти їх.

За умовою задачі, Марічка їде на електросамокаті зі швидкістю 10 м/с, а Оленка на електровелосипеді зі швидкістю 5.56 м/с.

Оскільки вони почали рух одночасно, то час, який вони проведуть у дорозі, буде однаковим. Тому, якщо швидкість Марічки більша, то вона приїде до школи швидше за Оленку.

Отже, Марічка приїде до школи швидше за Оленку

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sofiarusnak7
Предмет: Математика, автор: iman1626