Предмет: Химия,
автор: dmuzuka
Виготовили розчин масою 120 грам з масовою часткою солі 5%. Які маси солі та води треба взяти для цього?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Масова частка солі в розчині виражається як відношення маси солі до загальної маси розчину, помножене на 100%.
Маса солі = (масова частка солі/100) * маса розчину
Маса солі = (5/100) * 120 г = 6 г
Маса води = маса розчину - маса солі
Маса води = 120 г - 6 г = 114 г
Таким чином, для виготовлення розчину масою 120 г з масовою часткою солі 5% необхідно взяти 6 г солі та 114 г води.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sunshineshvets
Предмет: История,
автор: rlitvinov04
Предмет: Українська мова,
автор: zoludzizu
Предмет: Математика,
автор: Dajanach
Предмет: Информатика,
автор: MCFoger