Предмет: Химия,
автор: nikam2805
Обчисліть відносну молекулярну масу сполук: фосфор (V) оксиду, калій нітріду, кальцій гідриду, ферум(ІІІ) оксиду
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
фосфор (V) оксиду, Mr(P2O5)=31*2+16*5=142
калій нітріду, Mr(K3N)=39*3+14=131
кальцій гідриду, Mr(CaH2)=40+1*2=42
ферум(ІІІ) оксиду Mr(Fe2O3)=56*2+16*3=160
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: fedkivula284
Предмет: География,
автор: sofiameiroan
Предмет: Химия,
автор: luns092009
Предмет: Литература,
автор: pvmueczh