Предмет: Химия,
автор: stasiashokoladka73
обчислити масову частку хлоридної кислоти в розчині виготовленому з 80 г кислоти і 270 мл води .Якою стане масова частка кислоти якщо до розчину долити 50 мл води
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Удачі
Объяснение:
Для обчислення масової частки хлоридної кислоти в розчині спочатку потрібно знайти масу самої кислоти та масу розчину.
Маса кислоти: 80 г
Маса води: 270 мл = 270 г (так як щільність води дорівнює 1 г/мл)
Загальна маса розчину: 80 г + 270 г = 350 г
Масова частка кислоти:(80 г / 350 г) * 100%≈ 22.86%
Отже, масова частка хлоридної кислоти в початковому розчині становить приблизно 22.86%.
Якщо до розчину додати 50 мл (50 г) води, то загальна маса розчину збільшиться на 50 г.
Нова загальна маса розчину: 350 г + 50 г = 400 г
Тепер можемо обчислити нову масову частку кислоти:
Масова частка кислоти: (80 г : 400 г) * 100%= 20%
Отже, після додавання 50 мл води масова частка кислоти в розчині становитиме 20%.
stasiashokoladka73:
дякую, за те що вмієш користуватися чат ботом ❤️
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: veronikatroiczkaya
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: pola91179
Предмет: Литература,
автор: chudnivetsanna
Предмет: Физика,
автор: lenazincenko032
Предмет: Английский язык,
автор: vIKTORYA68