Написати твір есе на тему: Чому бути українцем/українкою це моя суперсила». (Чому я пишаюся тим, що я українець/українка? У чому незламність духу і сила української нації? Що я роблю заради Перемоги?)
Поможіть будь ласка даю 35 балів
Срочно
Ответы
Відповідь:Я — українець. Народився й все життя живу в Україні. Українцями були мої батьки, дідусі та бабусі. Я вважаю належність до української нації великою честю.
Наша країна — вільна демократична держава, що розташована у самому центрі Європи. І хоча вона й не належить до розвинених країн, я вважаю її найкращою у всьому світі.
Україна має багату історію та розвинуту культуру. Їй притаманний чудовий клімат, тож не дивним є розмаїття як природних, так і рукотворних пам’яток: високі гори, просторі степи, мальовничі села, затишні містечка та гучні мегаполіси. Тут багато цікавих місць для подорожей: Карпати, Крим, всі міста-мільйонники. Влітку добре відпочивати на березі Чорного або Азовського моря.
Мені дуже подобається наша рідна українська мова. Вона надзвичайно співуча й мелодійна. Жодна мова світу за красою та милозвучністю не зрівняється з солов’їною українською мовою. Я це точно знаю, адже маю музикальний слух та за звучанням можу впізнати всі основні мови світу.
Я не розумію тих людей, які у пошуках ліпших умов з легкістю змінюють країну проживання. Така поведінка аж ніяк не відповідає моїм уявленням про патріотизм та любов до рідної землі. На мою думку, зрадити своїй Батьківщині — все одно, що зрадити власну родину.
Звісно, іноді бувають обставини, коли виникає потреба виїхати за кордон. Але навіть вимушено живучи на чужині можна залишатися патріотом власної країни.
Я впевнений, що любов до Батьківщини є беззастережним, безумовним почуттям, що живе у серці людини з раннього дитинства. Для цього потрібно плекати рідну культуру в іншій державі й спрямовувати гуманітарну допомогу до своїх земляків. Крім того, важливо не забувати своє походження, пам’ятати рідні звичаї та традиції, мову.
Я щасливий, що народився саме в Україні. Маю надію, тут народяться й житимуть мої діти.
Пояснення: