Предмет: Физика, автор: jjjlmins

Допоможіть! Визначте загальний опір ділянки кола, якщо опори кожного резистора по 2 Ом. Чому дорівнює сила струму на цій ділянці кола, якщо до ділянки прикладена напруга 24 В.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Wishmaster1
1

Ответ:

I = 4,4 A

Объяснение: резистори 2, 4, 5 підключені послідовно, отже опір цієї ділянки R₂₄₅ = 6 Ом. Ця ділянка підключена паралельно до резистора 3, тому опір на цих 4 резисторах становить: R₂₃₄₅ = 1,5 Ом.

Резистори 1, еквівалентний 2345 і резистор 6 підключені послідовно, тому загальний опір становитиме: R = 2 + 2 + 1,5 = 5,5 Ом.

Загальна сила струму за законом Ома:

I = U/R

I = 24 / 5,5 = 4,36 А ≈ 4,4 А.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: dubinaolecsandr