Предмет: Физика, автор: ldkdksjshxhx

ДАЮ 50 БАЛОВ. З якою силою притягуються два точкові заряди +40 нКл і -20 нКл?

Ответы

Автор ответа: Sleepybro
0

Відповідь:два точкові заряди +40 нКл і -20 нКл притягуються з силою 36 Н.

Пояснення:


Силу взаємодії між двома точковими зарядами можна обчислити за формулою закону Кулона:


F = k * q1 * q2 / r^2

де:


F - сила взаємодії, в ньютонах (Н)k - коефіцієнт Кулона, дорівнює 9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2q1, q2 - величини зарядів, в кулонах (Кл)r - відстань між зарядами, в метрах (м).

У нашому випадку:


q1 = +40 нКл = 40 * 10^-9 Клq2 = -20 нКл = -20 * 10^-9 Клr = 1 мОтже, сила взаємодії між зарядами дорівнює:

F = k * q1 * q2 / r^2

F = 9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2 * 40 * 10^-9 Кл * (-20 * 10^-9 Кл) / 1 м^2

F = 36 Н

Отже, два точкові заряди +40 нКл і -20 нКл притягуються з силою 36 Н.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kseniaspak348
Предмет: Химия, автор: yukannay