Предмет: Математика, автор: katya1989reshetnyak

Вкажи всі двоцифрові числа, які розкладаються на два різних простих множники, один з яких дорівнює 47. Числа записуй у порядку зростання, без пробілів, відокремлюючи один від одного символом . < Попередне завдання​

Ответы

Автор ответа: OtVoprosaDoOtveta
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:47 (47 * 1)

94 (47 * 2)

Таким чином, ці числа у порядку зростання: 47 і 94.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
ОТДАМ 100 БАЛОВ ЕСЛИ ВСЁ ПРАВИЛЬНО!
❗❗❗❗❗
Прочитайте текст. Визначте його стиль і підстиль. Обґрунтуйте свою думку. Висвітліть письмово ту саму тему в суто науковому підстилі. Порівняйте мовні засоби обох текстів.

Щасливий той, хто має вірного друга. Щасливий навіть той, хто, не маючи друга, живе поруч доброго сусіда. Є, так би мовити, різні виміри щастя.
Долю людини повторюють і слова, витворені нею. Є слова, щасливі на долю. Як і люди. Щасливцями, приміром, часто бувають іменники.
Ви запитаєте, або й здивуєтесь: щоб іменники – та й щасливі?! У чому ж виявляється це іменникове щастя? Подумайте самі. Та краще сам скажу: щастя іменника хоча б у нерозлучності з числівником. Так-так, саме з числівником. Числівник завжди стоїть напоготові, щоб допомогти іменникам у вираженні кількості предметів. Будь-коли, у будь-яку погоду, іменники в разі потреби тільки подивляться у бік своїх побратимів або попрохають: “Будь ласка... ”, і відразу ж з'являються числівники. Вони – надійні друзі.
Але допомагає числівник іменникові не в усіх справах. В іменника стільки всіляких обов'язків, що в усьому йому не допоможеш. Він звик багато справ виконувати самостійно. Проте є така ділянка, де іменникові без допомоги не обійтися. Що ж це за ділянка?
Щоб на це запитання відповісти, варто спершу пригадати граматичні властивості іменника. Ви знаєте, що іменник змінюється за відмінками та числами і має рід. Ось у реченні Хлопчик посадив деревце слово хлопчик належить до іменників чоловічого роду. Це також форма називного відмінка однини. А слово деревце середнього роду, стоїть у знахідному відмінку однини. Якщо перетворимо це речення на таке: Хлопчики посадили деревця, то побачимо: будова його синтаксично не змінилася, маємо ту саму кількість членів речення і до того ж тієї самої граматичної природи. Залишився той самий відмінок іменників, проте змінилося число. Іменники хлопчики і деревця позначають не один предмет. Скільки ж предметів? Точно не сказано. Відомо лише, що тут не один хлопчик і не одне деревце, їх більше, ніж один. Може бути два, три, чотири, десять...
В українській мові розрізняють граматичне число: однину і множину. Однина – це один предмет. Множина – не один предмет, а більше. Але ця кількість мислиться неозначено. У висловленні Хлопчики посадили деревця розповідається, що хлопчик був не один. І деревце посаджено не одне. Скільки ж хлопчиків садили деревця? Про це не сказано. Скільки ж деревець посаджено? Не сказано теж. Як же виразити мовними засобами точну кількість предметів?
Кількість предметів позначають числівники. Тільки вони роблять це найдосконаліше (І. Вихованець).​
Предмет: Английский язык, автор: auzhanovaadellove
Предмет: Алгебра, автор: olgashevnina88