Предмет: Химия, автор: Fliks35t

Дано: речовина NO2 m=92г. Визначити: М, Мr, n, V, N.

Ответы

Автор ответа: misuos201
0
Для визначення М (маса), Мr (масове число), n (кількість молекул), V (об'єм) та N (кількість молів) потрібно мати додаткову інформацію про систему.

Масове число (Мr) для речовини NO2 відоме і дорівнює сумі атомних мас атомів азоту (N) та кисню (O).

1. Маса (М) речовини NO2: m = 92 г.

2. Масове число (Мr) NO2: Мr = маса азоту (N) + 2 * маса кисню (O).

Знайшовши Мr, ми можемо визначити масову одиницю, яка виражена в г/моль.

3. Кількість молекул (n) може бути обчислена, якщо ми знаємо кількість речовини в моль.

4. Об'єм (V) та кількість молів (N) також потребують додаткової інформації про систему, таку як температура і тиск.

Без додаткової інформації ми не можемо точно визначити об'єм, кількість молів або кількість молекул для даної речовини NO2.
Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m(NO2) = 92 г

Знайти:

М(NO2) - ?

Мr(NO2) - ?

n(NO2) - ?

V(NO2) - ?

N(NO2) - ?

Розв'язання:

1) Mr(NO2) = Ar(N) * N(N) + Ar(O) * N(O) = 14 * 1 + 16 * 2 = 46;

2) M(NO2) = Mr(NO2) = 46 г/моль;

3) n(NO2) = m / M = 92 / 46 = 2 моль;

4) V(NO2) = n(NO2) * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л;

5) N(NO2) = n(NO2) * NA = 2 * 6,02*10²³ = 1,204*10²⁴.

Відповідь: Молярна маса NO2 становить 46 г/моль; відносна молекулярна - 46; кількість речовини - 2 моль; об'єм - 44,8 л; число молекул - 1,204*10²⁴.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: popovadayana74
Предмет: Алгебра, автор: af025720