Предмет: Физика, автор: yehorkolesnyk2

Крокуючий екскаватор рухався зі швидкістю 3м/с і пройшов 90м. Скільки часу рухався екскаватор?

Ответы

Автор ответа: teapottt
0

Ответ:

Дано:

u = 3 m/c

S = 90m

Знайти:

t = ?

Розв'язання:

t = S/u = 90/3 = 30 (секунд)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lejsan1991