Предмет: Химия,
автор: savchukveronika31
Приготувати 270 г. 30% - ного розчину цукру, маючи в своєму розпорядженні 45% та 18%розчини цукру
70 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w₁ = 18%
w₂ = 45%
m(р-ну) = 270 г
w₃ = 30%
Найти: m₁(р-ну) - ? m₂(р-ну) - ?
За правилом діагоналей визначаємо масові співвідношення вихідних розчинів:
18 15 | 5
\ /
30
/ \
45 12 | 4
Обчислимо скільки частин становить маса розчину
5 + 4 = 9 частин
Знайдемо маса припадає на одну частину розчину?
270 : 9 = 30 г
Знайдемо маси вихідних розчинів:
m₁(р-ну) = 30 * 4 = 120 г 45% р-ну
m₂(р-ну) = 30 * 5 = 150 г 18% р-ну.
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: maksimdoros7
Предмет: Окружающий мир,
автор: 143234
Предмет: Алгебра,
автор: fokib54
Предмет: Литература,
автор: Felix228999
Предмет: Математика,
автор: gsultanberdieva