Предмет: Математика, автор: arinkakrawc123409876

пампушка коштує n грн, а штрудель m грн. напиши пояснення до буквених виразів. а) n+m б) m-n в) m:n. г)2n+2m. д) 3m-2n e) 2m-n​

Ответы

Автор ответа: crazy0997348272
58

Ответ:

Пошаговое объяснение:

n+m - стоимость штруделя і пампушки разом

m-n - наскільки штрудель дорожче за пампушку

m:n - у стільки разв штрудель дорожче за пампушку

2n+2m - стоимость двох штруделів і двох пампушок разом

3m-2n  - на стільки 3 штруделя дорожчі за 2 пампушки

2m-n​ - на стільки 2 штруделя дорожчі за 1 пампушку


arinkakrawc123409876: дякую. але там вартість, а не стоимость
anstasia1112: Вартість
r8145099: ♥️
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: illadavidenko6