Предмет: Физика, автор: Lubasamusik1

1. дано
L(довжина)=5м
I(сила струму)=20А
В(індукція магнітного поля)=50мТл
знайти:максимальну силу Ампера
2. дано
L(довжина)=10м
I(сила струму)=15А
F(max)( максимальна сила Ампера)=45мН
знайти:індукцію магнітного поля.
допоможіть даю 60 балів!!!!​

Ответы

Автор ответа: panniks2018
0

Ответ:

хз лататаьвтв

Объяснение:

дададвьыиыоыгчричи

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: sashamamanovich
Предмет: Алгебра, автор: dru9moj