Предмет: Физика,
автор: denbarabaka
Визначити магнітну індукцію (в). в провіднику завдовжки 60 см. і силою струму 4 ампера. і силою Ампера Fa 2. Sina 1.
СРОЧНО!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
B = 2/ 0.6м*4*1 = 2 / 2,4 = 1/1,2 = 0,8 Тесла
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: tiktokasa41
Предмет: Математика,
автор: uuuoooiii
Предмет: Математика,
автор: glushkovaanastasia35