Предмет: Математика,
автор: Meri300
у магазині 1 кг цукерок коштує 79 грн 50 коп. скільки коштуе 1/5 кг цих цукерок? Плиз помогите
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
15 грн 90 коп
Пошаговое объяснение:
7950/5=1590
1590 = 15 грн 90 коп
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: waslexsy
Предмет: Литература,
автор: makssam38
Предмет: Алгебра,
автор: Pupil2705
Предмет: Литература,
автор: theksenia2008
Предмет: Математика,
автор: vikysek8989