Предмет: Химия,
автор: prosanasofia
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Даю 100б!!!!
Зразок залізної руди масою 250г містить оксид ферума (III) Fe2O3 і домішки, масова частка яких 12%. Обчисліть масу Fe2O3 в зразку.
Ответы
Автор ответа:
0
ChatGPT
Добре, давайте розв'яжемо це завдання.
Знаємо масу зразка залізної руди: 250 г.
Знаємо масову частку домішок в зразку: 12%.
Треба знайти масу Fe2O3 в зразку.
Маса домішок в зразку = 12% від 250 г = (12/100) * 250 г = 30 г.
Отже, маса Fe2O3 в зразку дорівнює масі всього зразка мінус маса домішок:
Маса Fe2O3 = 250 г - 30 г = 220 г.
Отже, маса Fe2O3 в зразку залізної руди становить 220 г.
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁(Fe₂O₃) = 250г
w(домішки) = 12% або 0,12
Найти: m(Fe₂O₃) - ?
Знайдемо масу Fe₂O₃ в залізній руді
m(Fe₂O₃) = m₁(Fe₂O₃) - (m₁(Fe₂O₃) * w(домішки)) =
= 250 - (250 * 0,12) = 220 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sofiko0507
Предмет: История,
автор: dasaarpenteva42
Предмет: Экономика,
автор: marsol746
Предмет: Математика,
автор: ritaefimova393