Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть відносну молекулярну масу гіпсу (CaSO4* 2H2O). (Обов'язково записати розв'язок)
Ответы
Автор ответа:
3
Відносна молекулярна маса гіпсу (CaSO4* 2H2O) обчислюється як сума молекулярних мас окремих атомів у складі молекули.
Склад молекули гіпсу:
Кальцій (Ca) має атомну масу приблизно 40 г/моль.
Сірка (S) має атомну масу приблизно 32 г/моль.
Кисень (O) має атомну масу приблизно 16 г/моль.
Вода (H2O) складається з двох атомів водню та одного атома кисню.
Розрахунок відносної молекулярної маси гіпсу:
Кальцій (Ca): 1 атом * 40 г/моль = 40 г/моль.
Сірка (S): 1 атом * 32 г/моль = 32 г/моль.
Кисень (O): 4 атоми * 16 г/моль = 64 г/моль.
Вода (H2O): 2 атоми водню * 2 г/моль = 4 г/моль.
Тепер додамо маси всіх атомів разом:
40 г/моль (Ca) + 32 г/моль (S) + 64 г/моль (O) + 4 г/моль (H2O) = 140 г/моль.
Отже, відносна молекулярна маса гіпсу (CaSO4* 2H2O) становить 140 г/моль.
Склад молекули гіпсу:
Кальцій (Ca) має атомну масу приблизно 40 г/моль.
Сірка (S) має атомну масу приблизно 32 г/моль.
Кисень (O) має атомну масу приблизно 16 г/моль.
Вода (H2O) складається з двох атомів водню та одного атома кисню.
Розрахунок відносної молекулярної маси гіпсу:
Кальцій (Ca): 1 атом * 40 г/моль = 40 г/моль.
Сірка (S): 1 атом * 32 г/моль = 32 г/моль.
Кисень (O): 4 атоми * 16 г/моль = 64 г/моль.
Вода (H2O): 2 атоми водню * 2 г/моль = 4 г/моль.
Тепер додамо маси всіх атомів разом:
40 г/моль (Ca) + 32 г/моль (S) + 64 г/моль (O) + 4 г/моль (H2O) = 140 г/моль.
Отже, відносна молекулярна маса гіпсу (CaSO4* 2H2O) становить 140 г/моль.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: fofant6
Предмет: Биология,
автор: misha34302007
Предмет: Математика,
автор: 383bd00
Предмет: Литература,
автор: qwertyuiopnbghtyc
Предмет: Физика,
автор: 222222suhrob