Предмет: Физика,
автор: marfiziadong
Києва на південь вирушив товарний поїзд зі швидкі- стю 54 км/год, а через 2 год в тому ж напрямку ви- рушив експрес зі швидкістю 99 км/год. За який час і на якій відстані від Києва експрес наздожене товар- ний поїзд
Ответы
Автор ответа:
1
Спочатку, товарний поїзд рушив зі швидкістю 54 км/год, і через 2 години він вже проїхав 54 * 2 = 108 км від Києва.Тепер, коли експрес рушив зі швидкістю 99 км/год, він наздоганяє товарний поїзд з різницею в швидкостях 99 - 54 = 45 км/год.Для того щоб знайти час, за який експрес наздожене товарний поїзд, поділимо відстань (108 км) на різницю в швидкостях (45 км/год):Час = Відстань / Різниця в швидкостях Час = 108 км / 45 км/год ≈ 2.4 годиниОтже, експрес наздожене товарний поїзд приблизно через 2.4 години після того, як він рушив, і на відстані приблизно 108 км від Києва.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: rerefgjtfkf
Предмет: Українська мова,
автор: dcpjy6jjt8
Предмет: Физика,
автор: vladarenner93
Предмет: Русский язык,
автор: Snidanok
Предмет: Математика,
автор: mariakr836