Предмет: Алгебра,
автор: juchenkoanastasiya
За 7кг апельсинів та 4 кг лимонів заплатили 26грн. Скільки коштує 1кг апельсинів та 1кг лимонів якщо 5 кг апельсинів коштує дорожче за 2 кг лимонів на 4 грн
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2. 3.
Объяснение:
7кг апельсинів и 4 кг лимонів ------------------ 26 грн.
5 кг апельсинів дороже за 2 кг лимонів на 4 грн
***********
Пусть
x -------- 1 кг апельсинов
y --------1 кг лимонов. Тогда по условию
7x+4y=26; (1)
5x - 2y=4; [*2]
10x-4y=8; (2)
Складываем (1) + (2):
7x+10x = 26+8;
17x = 34;
x=2 ----------------- стоит 1 кг апельсинов.
Подставляем в 5x - 2y=4:
5*2 - 2y = 4;
10-2y=4;
2y=10-4;
2y=6;
y=3 ----------------- стоит 1 кг лимонов.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: donoyevskaya
Предмет: Математика,
автор: rubabababayeva1958
Предмет: Математика,
автор: dianushka8530
Предмет: Английский язык,
автор: kurama50
Предмет: Математика,
автор: mysyshinalera56