Предмет: Физика, автор: egizbajaan205

Массасы 8 кг дененің 5 м биіктіктегі жылдамдығы 3 м/с. Дененің потенциалдық, кинетикалық және толық энергиясын табыңдар.​

Ответы

Автор ответа: zhynarr32
1

8+3=11

t=3м/С

S=3м

сосын Масса мен биіктікті тауып қостың енді S =?

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: nastymi33
Предмет: Математика, автор: kergudu4