Предмет: Химия,
автор: egorkubincev246
СРОЧНО ДАМ 70 БАЛЛОВ
Сірку масою 26 г спалили. Утворений сульфур(IV) оксид пропустили крізь концентрований розчин натрій гідроксиду. Яка маса утвореної солі?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Складемо РХР горіння сірки:
26г х г
S + O2 = SO2
З РХР бачимо, що n(S) = n(SO2) = 1 моль
m(S) = 32 г m (SO2) = 64г
m(SO2) = 64 * 26 : 32 = 52 г
Складемо РХР :
52 г х г
SO2 + 2NaOH = Na2SO3 + H2O
n = 1 моль n = 1 моль
M = 64 г/моль M = 126 г/моль
m = 64 г m = 126 г
m(Na2SO3) = 126 * 52 : 64 = 102,4 г
egorkubincev246:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: nastymi33
Предмет: Музыка,
автор: buga98819
Предмет: Химия,
автор: oksanalazarenko1704
Предмет: Литература,
автор: muhamedovicmuhamed11