Предмет: Физика, автор: aidanaernar

2. Автокөлік қозғалысты 2 м/с² тұрақты үдеумен бастады. Жылдам- дығы 72 км/сағ-ка жеткен кезде онын канша жол жүріп өткенін аныктандар.​

Ответы

Автор ответа: oleksaoleksei02
9

Відповідь:

Пояснення:

Автокөліктің қозғалысы a = 2 м/с² емес, ал жылдамы v = 72 км/сағ. Енгізулі едеді:

Жылдамдықтарды метрдеге аудару үшін 72 км/сағ-ты метрге аударамыз:

v = 72 км/сағ = 72 * (1000 м / 3600 с) = 20 м/с

Көліктің жылдамы v = 20 м/с болып табылады. Қозғалыс a берілгені бойынша, жылдамдықты анықтау үшін біз физикалық формулаға қолданамыз:

v² = u² + 2as

Көліктің бастапқы жылдамы u = 0 (оны тұрақта үйренген) және қозғалыс a = 2 м/с².

20² = 0 + 2 * 2 * s

400 = 4s

s = 400 / 4 = 100 метр

Сонымен, автокөлік 100 метр жол жүріп өткен болады.


azamatukitaiev: түсініксіз жазылған
amanjolbalnur6: Ия
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: uuljjj60ghyas
Предмет: Литература, автор: dianakrisnivska