Предмет: Химия, автор: innakakaj

Обчисліть масову частку Криптону в сполуці Kr F2 ( фторид криптону).
Даю 10 б, дуже срочно!!!

Ответы

Автор ответа: ReMiDa
1

Ответ:

Масова частка Криптону во фториді криптону дорівнює 68,8%

Объяснение:

Обчисліть масову частку Криптону в сполуці KrF₂ ( фторид криптону)

Масову частку елемента у сполуці обчислюємо за формулою:

\bf \omega(E)=\dfrac{n\cdot Ar(E)}{Mr(c)}

n - число атомів елемента. (n=1)

Ar(E) - відносна атомна маса елемента. (Ar(Kr)=83,8)

Mr(c) - відносна молекулярна маса сполуки

Знайдемо відносну молекулярну масу сполуки:

Mr(KrF₂) = Ar(Kr) + 2 · Ar(F) = 83,8 + 2 · 19 = 121,8

\omega(Kr)=\dfrac{1\cdot Ar(Kr)}{Mr(KrF_2)}=\dfrac{1\cdot 83,8}{121,8}\approx\bf  0,688

або, помноживши це число на 100%, одержимо 68,8%.

Відповідь: 68,8%

#SPJ1

Похожие вопросы