Предмет: Українська мова, автор: vladislavmensem

1. Виберіть речення, яке потребує редагувания. А) Позбутися стандартного мислення допоможе мистецтво. Б) Теплий вітер цілує каштани, колихаючи піти смутн В) Виходивши з дому, я мружився від яскравого сонц Г) Цей іспит для них не виявнася важким.
2. Позначте тип речення. Чи то праця задавила молодую силу, чи то нудьга невсипуща його з ніг звалила (Т. Шевченко). А) Складносурядне: Б) складнопідрядне В) безсполучникове: Г) складне з різними видами зв'язку.
3. Виберіть неускладнене речения. А) Ми маємо право на сум і любов, на щастя, на сонце, на трави, і навіть на будь- кання зайвих розмов ми іноді маємо право (В. Симоненко). Б) 1 між руін добро беззахисне зникає, 1 мати гине, й гине син (С. Маланюк). В) Добриця був добрий восвода, сміливо стояв на стіні, умів вести за собою лю дей, та й люди вірили йому (С. Скляренко). Г) Чи, може, в цім калейдоскопі літ, де вже нещадно звичне і щоденне, ти просто мені дивишся услід і трохи любиш спи свої про мене? (Л. Костенко)
4. Виберіть речення, що відповідає схемі «11 ? а. П!» (розділові знаки пропущено). А) Бути хорошим гравером часом говорив Тарас значить розповсюджувати пре красне й повчальне в пароді (О. Іваненко). Б) А це ти Максиме зрадів Карно Заходь заходь (М. Коцюбинський). В) Не проводжайте мене попросила Ляля рідних Я скоро повернуся (О. Гончар) . 1) Я так давно тягнуся до краси та лиш тепер поеміла попросити Навчи мене бо таніко роси з пелюсток мрій на землю не трусити (Г. Чубач),
5. Укажіть складносурядне речення, між частинами якого кома НЕ ставиться (розділові зна ки пропущено). А) Ні струпа не задзвенить ні пісні не звучать.... (Ю. Федькович). Б) В день такий розцвітає весна на землі і земля убирається зрання (В. Сосюра). В) За вікном ішли росяні ранки і падали перламутри (М. Хвильовий). Г) 3 чорного неба капали зорі й пливла по цьому білим шумом небесна ріка (М. Коцюбинський).
6. Позначте, який розділовий знак пропущено в реченні. Ранок обілляв землю яскравим золотом_з-за гори виринуло велике, вогке від роси сонц (В.Шевчук). А) Кому: Б) тир

Ответы

Автор ответа: marryesww
1

Відповідь:

1. Б) Теплий вітер цілує каштани, колихаючи піти смутн

2. Г) складне з різними видами зв'язку

3. В) Добриця був добрий восвода, сміливо стояв на стіні, умів вести за собою людей, та й люди вірили йому (С. Скляренко).

4. А) Бути хорошим гравером часом говорив Тарас значить розповсюджувати прекрасне й повчальне в пароді (О. Іваненко).

5. Г) 3 чорного неба капали зорі й пливла по цьому білим шумом небесна ріка (М. Коцюбинський).

6. тир

Пояснення:

Похожие вопросы