Предмет: Физика,
автор: vlattess
На провідник, активна довжина якого 1,8 м, в однорідному магнітному полі з індукцією 0.3 Тл діє сила 2,5 Н. Який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 1 хв, якщо кут між напрямком струму й вектором магнітної індукції становить 45градусов
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 392,8Кл
Объяснение:
Дано:
l=1,8м
В=0,3Тл
F=2,5Н
t=1мин=60с
α=45°
----------------
q-?
I=q/t, где:
I-сила тока;
q-заряд;
t-время прохождения заряда
Отсюда:
q=It
F=I*B*l*sinα, где:
F-cила, действующая на проводник;
I-сила тока в проводнике;
l-длина проводника;
α-угол между направлением тока и вектором магнитной индукции.
Тогда:
I=F/(B*l*sinα)
q=F/(B*l*sinα)*t=2,5/(0,3*1,8*sin45°)*60=392,8Кл
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: adelina8438
Предмет: Английский язык,
автор: 09rianna03
Предмет: Алгебра,
автор: mkamenskaa154
Предмет: Английский язык,
автор: tatevikandre
Предмет: Математика,
автор: juliagimla7