Предмет: Биология,
автор: pavlocupak76
6. Обчисліть масові частки елементів у сполуці. Сил (он)е
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Mr(Cu(OH)2) = Ar(Cu) + Ar(O) * 2 + Ar(H) * 2 = 64 + 16 * 2 + 1 * 2 = 98
w(Cu) = Ar(Cu) * n/Mr(Cu(OH)2) * 100% = 64/98 * 100% = 65,31%
w(О) = Ar(О) * n/Mr(Cu(OH)2) * 100% = 16 * 2/98 * 100% = 32,65%
w(Н) = Ar(Н) * n/Mr(Cu(OH)2) * 100% = 1 * 2/98 * 100% = 2,04%
Якщо я вірно зрозуміла, то в умові це гідроксид Купруму Cu(OH)2
Похожие вопросы