Обчисліть відносні молекулярні маси речовин за рівнями
AI(OH)³
Cr(NO³)³
K²CO³
Прошу
Ответы
AI(OH)₃:
Атомна маса алюмінію (Al) = 26.98 г/моль
Атомна маса кисню (O) = 16.00 г/моль
Атомна маса водню (H) = 1.01 г/моль
Молекулярна маса AI(OH)₃:
= (Атомна маса алюмінію x 1) + (Атомна маса кисню x 3) + (Атомна маса водню x 3)
= (26.98 г/моль x 1) + (16.00 г/моль x 3) + (1.01 г/моль x 3)
= 26.98 г/моль + 48.00 г/моль + 3.03 г/моль
= 78.01 г/моль
Cr(NO₃)₃:
Атомна маса хрому (Cr) = 51.996 г/моль
Атомна маса азоту (N) = 14.01 г/моль
Атомна маса кисню (O) = 16.00 г/моль
Молекулярна маса Cr(NO₃)₃:
= (Атомна маса хрому x 1) + (Атомна маса азоту x 3) + (Атомна маса кисню x 9)
= (51.996 г/моль x 1) + (14.01 г/моль x 3) + (16.00 г/моль x 9)
= 51.996 г/моль + 42.03 г/моль + 144.00 г/моль
= 237.03 г/моль
K₂CO₃:
Атомна маса калію (K) = 39.10 г/моль
Атомна маса вуглецю (C) = 12.01 г/моль
Атомна маса кисню (O) = 16.00 г/моль
Молекулярна маса K₂CO₃:
= (Атомна маса калію x 2) + (Атомна маса вуглецю x 1) + (Атомна маса кисню x 3)
= (39.10 г/моль x 2) + (12.01 г/моль x 1) + (16.00 г/моль x 3)
= 78.20 г/моль + 12.01 г/моль + 48.00 г/моль
= 138.21 г/моль
Ответ:Вот
Объяснение:
